Meie inimesed
Sind ootavad professionaalsed ja toetavad spetsialistid.
 • Kätlin Juurik

 • Kliiniline psühholoog ja koolipsühholoog
  Kõrgharidus: psühholoogia (MA, Tartu Ülikool)

  CV PDF-ina

  Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi ning oman kliinilise psühholoogi, kliinilise lapsepsühholoogi ja koolipsühholoogi kutset. Lisaks vastuvõttudele viin läbi koolitusi, osalen erinevates valdkonna võrgustikes ning juhendan koolipsühholoogia kutseaastal olevaid psühholooge. Teen meeleldi koostööd motiveeritud ja õpihimuliste inimestega.

  Mulle meeldib psühholoogia, sest see on nii huvitav! Inimese aju on kogu aeg mind lummanud: me teame juba päris palju, mis seal sees toimub ja mis mida mõjutab, aga samas on veel nii palju, mida me ei tea. Igapäevatöös püüan mõista, mis mõjutab inimese ja isiksuse arengut ning mis motiveerib tegutsema. Mulle teeb rõõmu, kui inimesel tekib siiras huvi oma mõtete, tunnete ja käitumise osas ning tõuseb teadlikkus iseenda suutlikkusest - see on märk, et on toimumas positiivsed muutused.

  Lähtun oma töös põhimõttest, et me ei saa alati valida, millised (negatiivsed) kogemused meiega juhtuvad, kuid me saame midagi ära teha, et häid olukordi oma ellu ise juurde luua. Maailma ja elu asjade üle arutamine on mõnus, eriti kui püüad suunda hoida positiivsel.

 • Aire Taal

 • Pika väljaõppega mänguterapeut
  Kõrgharidus: lasteaiaõpetaja (Tallinna Pedagoogiline Seminar)

  Lasteaias töötades märkasin, et on väga suur hulk lapsi, kes ei oska enda sees toimuvat sõnadesse panna ning ei tule tihtipeale oma emotsioonidega toime. Soov aidata lastel rohkem nende sees ja ümber toimuvat mõista ning isiklik kogemus oma lapse traumajärgsest abivajadusest viis mind mänguteraapia õpinguteni.

  Tänaseks olen läbinud Annely Sootsi Koolituse Tervisekooli mänguteraapia kaheaastase väljaõppe. Kõrghariduse omandasin Tallinna Pedagoogilises Seminaris lasteaiaõpetaja erialal, sobitus- ja erirühma õpetaja kõrvalerialaga, millele lisaks olen läbinud erinevaid täiendkoolitusi.

 • Evelin Saks

 • 31-aastase kogemusega eripedagoog ja logopeed
  Kõrgharidus: eripedagoogika ja logopeedia (MA, Tartu Ülikool)

  Olen ülikooli lõpetamisest alates töötanud arenguliste- ja hariduslike erivajadustega inimestega nii haridus- kui ka rehabilitatsioonisüsteemis. Minu vastuvõtult on abi saanud lapsed vastsündinutest kuni noorte täiskasvanuteni. Tööalaselt olen kokku puutunud väga erinevate lapsevanematega ning teinud võrgustikutööd õpetajate ja teiste tugispetsialistidega.

  Ma naudin väga oma töö vaheldusrikkust! Lisaks lastega töötamisele meeldib mulle töötada meeskonnas, kus on hea nõu pidada, konsulteerida ja otsida lahendusi, mis just konkreetsele lapsele kõige paremini sobib. Minu töös ei ole valmis mõeldud lahendusi, vaid iga laps on eriline. Suurim rõõm minu jaoks on see, kui näen oma töös tulemust: kui laps hakkab rääkima; kui laps, kelle kõnest ei saadud aru, hakkab rääkima selgelt ja arusaadavalt; kui õpilane minu juhendamise tulemusena hakkab saama positiivseid õpikogemusi ja saab eduelamust. Teen oma tööd kirega ja tulemuslikult juba 31 aastat.